Skip to content

Kliimaseadmed

Antonio Trade’i põhitegevusalaks on erinevat tüüpi ja otstarbega kliimaseadmete ja komponentide hulgimüük.

Meie ettevõte tarnib erinevaid kliimaseadmeid, alates kodumajapidamises kasutatavatest split-süsteemidest kuni jahutiteni maailma juhtivatelt tootjatelt MIDEA, FUJITSU GENERAL ja MITSUBISHI HEAVY INDUSTRIES.

Antonio Trade teeb koostööd kõige suuremate arvutitehnika tootjatega:

Ettevõtte Midea Holding Co., Ltd. (Hiina), asutati 1963. aastal. See on üks suurimaid olmetehnika tootjaid maailmas, kes valmistab mitmesuguseid seadmeid mikrolaineahjudest kuni võimsate kliimaseadmeteni, mis on võimelised teenindama staadione ja lennujaamu. 1999. aastal loodi kommertskliimaseadmete divisjoni baasil professionaalsete kliimaseadmete kaubamärk MDV.

Ettevõtte Fujitsu General Ltd. (Jaapan) ajalugu ulatub 1930. aastatesse. Ettevõtte tegevuse põhisuunaks on kliimaseadmete tootmine. GENERAL kaubamärgi all toodab ettevõte kõrgtehnoloogilisi süsteeme mugava kliima loomiseks.

Ettevõtte Mitsubishi Heavy Industries, Ltd. (Jaapan) ajalugu ulatub aastasse 1870, aastal 1884 registreeriti nimi Mitsubishi. Praeguse seisuga on MHI maailma tööstusgigant, mis toodab konditsioneere ja muid seadmeid. Tänu teaduslikule toote- ja tehnoloogiaarendusele suudab Mitsubishi Heavy Industries pakkuda toodangut ja teenuseid erinevates valdkondades, nagu metallkonstruktsioonide valmistamine, laevaehitus, energeetikasüsteemid, kliimaseadmete valmistamine jne.